Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ forged fittings and flanges ] mecz 3201 produkty.
Spawanie gniazdowe Nierówny krzyż 2-calowe złączki klasy 6000 do wody olejowej
| Średnica zewnętrzna: | 1'' |
|---|---|
| Standard: | ASME B16.9 ASME B16.11 |
| DN: | 15-1200 |
C276 Złączki rurowe ze stopu niklu C276 Łączniki rurowe do spawania doczołowego
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Producent złączek przewodów elektrycznych Sztywne aluminiowe kolanko z certyfikatem UL
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| typy:: | Bezszwowy |
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
Stainless Steel Sanitary Butt Weld Fittings Eccentric Elbow Tee Pipe Fitting 1/2"-6"
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Outer Diameter:: | 6" |
Wysokociśnieniowe kute złączki do spawania ze stali węglowej / stali nierdzewnej Tee, 3000/6000/9000Lbs.
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
C276 Wyposażenie rurowe ze stopu niklu C276 Wyposażenie rurowe z spawaniem tylnym
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Typ produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6 " |
Złączki do spawania doczołowego pod kątem 90 stopni Złączki do spawania doczołowego Stabilna wydajność
| typu: | Łokieć |
|---|---|
| Certyfikat: | GB / T19001-2008-ISO 9001: 2008 |
| pakowania: | Drewniane pudełko lub drewniana paleta |
Złączki rurowe SCH 40S do spawania doczołowego Złączki rurowe do spawania Rozmiar nominalny ASTM / A312
| typu: | Łokieć |
|---|---|
| Certyfikat: | GB / T19001-2008-ISO 9001: 2008 |
| pakowania: | Drewniane pudełko lub drewniana paleta |
Złączki kolankowe spawane do rur Złączki ze stali nierdzewnej do analizy chemicznej
| typu: | Łokieć |
|---|---|
| Certyfikat: | GB / T19001-2008-ISO 9001: 2008 |
| pakowania: | Drewniane pudełko lub drewniana paleta |
Koncentryczne łączniki spoin czołowych 316L Standardowy stalowy reduktor Wysoka wydajność
| typu: | Reduktor |
|---|---|
| Certyfikat: | GB / T19001-2008-ISO 9001: 2008 |
| pakowania: | Drewniane pudełko lub drewniana paleta |

