Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ forged fittings and flanges ] mecz 3201 produkty.
Stal nierdzewna Miedź-nikiel 70/30 Obrotowe złącze węża Złącze hydrauliczne Kołnierz węża
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Złącze hydrauliczne SCH 40 Obrotowe złącze węża Stal nierdzewna Miedź-nikiel Kołnierz węża 70/30
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Stal nierdzewna Miedź-nikiel 70/30 Obrotowe złącze węża Złącze hydrauliczne Kołnierz węża
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
70/30 Włączenie hydraulicznego złącza hydraulicznego węża żurawia z stali nierdzewnej
| Standardowe lub niestandardowe: | Standardowy |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Wielkość: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Metalowe ASTM A815 UNS S31803 Wyposażenie rury stalowej dupleksu ASME B16.11 Forged Tee Socket Welsed 2" Equal Tee
| Quality: | HIGH QUALITY |
|---|---|
| Craft: | Seamless Or Welded,butt Weld |
| Shape: | Equal |
Metalowe ASTM A815 UNS S31803 Wyposażenie rury stalowej dupleksu ASME B16.11 Forged Tee Socket Welsed 2" Equal Tee
| Odporność na korozję: | Wysoki |
|---|---|
| Jakość: | Wysoka jakość |
| Koniec: | Końcówka do spawania doczołowego |
Kute kołnierze ze stali stopowej niklu 31803/32750/32760 Kołnierze Dobra odporność na utlenianie Kołnierz ASME Standard WN
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
2" Kołnierz obrotowy ze stali nierdzewnej Obrotowe złącze miedziano-niklowe 70/30
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Kołnierz Obrotowy 2" ze stali nierdzewnej Miedź-nikiel 70/30
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Miedź-nikiel 70/30 Obrotowy kołnierz z przegubem obrotowym 2" Stal nierdzewna
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |

