Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ forged fittings and flanges ] mecz 3201 produkty.
Miedź-nikiel 70/30 Obrotowe złącze węża ze stali nierdzewnej Kołnierz węża złącza hydraulicznego
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Złącze hydrauliczne SCH 40 Obrotowe złącze węża Stal nierdzewna Miedź-nikiel Kołnierz węża 70/30
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Obrotowy kołnierz z zębatym chwytem węża do ścisłego połączenia z innym wężem
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Uchwyt węża do łączenia kołnierza obrotowego 1" z uzębieniem z innym wężem ściśle
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Obrotowy kołnierz z innym wężem ściśle chwytem węża do podłączenia 1 "z zębatym
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Uchwyt węża do łączenia kołnierza obrotowego 1" z uzębieniem z innym wężem ściśle
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Obrotowy kołnierz przegubowy Obrotowy 2" Stal nierdzewna Miedź Nikiel 70/30
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Kute kołnierze ze stali stopowej niklu 31803/32750/32760 Kołnierze ASME Standard WN Flange
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Podanie: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
| Powierzchnia: | Wyżarzane i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Cena producenta A105 304 Złączki rurowe RF/Rtj/FF ANSI/JIS/DIN/API 6A Cl150 ASME Spawanie Stal kuta Stal nierdzewna f
| standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Próbka: | Dostarczone, bezpłatne, dostępne bezpłatnie w ciągu 7 dni |
| Wniosek: | Rura płynowa, rura strukturalna |
ASTM SS 304 316 stal węglowa A105 Złączki rurowe do spawania z gniazdem do spawania RF RTJ Crossover Flange
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Próbka: | Dostarczone, bezpłatne, dostępne bezpłatnie w ciągu 7 dni |
| Wniosek: | Rura płynowa, rura strukturalna |

