Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ forged fittings and flanges ] mecz 3201 produkty.
Fabryczna sprzedaż bezpośrednia precyzyjny kołnierz ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Próbka: | Dostarczone, bezpłatne, dostępne bezpłatnie w ciągu 7 dni |
| Wniosek: | Rura płynowa, rura strukturalna |
Welding Neck Flange PN10 CuNi 90/10 Flat face Din2632 EEMUA145 ANSI B16.5
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Próbka: | Dostarczone, bezpłatne, dostępne bezpłatnie w ciągu 7 dni |
| Podanie: | Rura płynowa, rura strukturalna |
DIN ANSI 150LB PN16 Rura ze stali nierdzewnej 304 316 316L Kuta płyta
| Materiał: | Stali stopowej |
|---|---|
| Kształt: | Żądanie klienta |
| Połączenie: | spawane doczołowo |
Rurociągi ze stali nierdzewnej 2507 Duplex ze stali nierdzewnej bez szwu 3/4' SCH10s 90 stopni Łokieć
| Klasa materiału: | ASME A182 F317L |
|---|---|
| Połącz typ: | Spawane, gwintowane, BW, SW |
| Użycie: | Łączenie rurociągów |
METAL ANSI B16.5 RF 300LBS ASTM A182 F316L Kołnierz SA182 F316L LWN RTJ ASME B16.5 600# 8" L405 mm
| Packaging Details: | Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-15workdays |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
Najwyższej jakości złączki kolankowe chłodnicy / złączki kolankowe Kup od indyjskiego producenta z certyfikatem ISO
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| typy:: | Bezszwowy |
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
Stal nierdzewna 304 316L równa redukcja 3-kierunkowa ~ 6-drożna próżnia krzyżowa ISO-K ISO-F ISO kołnierz w połowie pełny smoczek Tee
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Kute gwintowane ze stali nierdzewnej 90DEG 6000LB A182 F316 B16.11
| Nazwa produktu: | Łokieć |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| MOQ: | 1 szt. |
Stainless Steel Sanitary Butt Weld Fittings Eccentric Elbow Tee Pipe Fitting 1/2"-6"
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Outer Diameter:: | 6" |
COVNA SS304 316 Łącznik rurowy Złączka kolankowa typu krzyżowego Łączniki rur przemysłowych ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |

