Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ copper nickel alloy pipe ] mecz 1884 produkty.
Podniesiony kołnierz rozprężny ANSI Class 600 2 cale ASTM A182 F904L Sliver
| Nazwa produktu: | Kołnierz |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Kołnierz ekspandera |
| Orzecznictwo: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
Kołnierz ekspandera podniesiony ANSI Class 600 2 cale ASTM A182 F904L Sliver
| Nazwa produktu: | Kołnierz |
|---|---|
| Grubość: | sch10 |
| Rodzaj produktu: | Kołnierz ekspandera |
CNC aluminium 6061/6062 odlewany kuty kołnierz 30 '' kołnierz spawany okularowy ślepy kołnierz asme b 16,47
| Materiał: | Aluminium 6061/6062 |
|---|---|
| Rodzaj połączenia: | RF |
| Technika: | Podrobiony |
Trwałe kute łączniki i kołnierze ASME B16.47 Seria B kołnierze spawalnicze klasy 600
| rozmiar: | 1/2 "- 60" |
|---|---|
| Klasa: | 150-2500 # |
| Okładzina: | Jak na rysunku |
Kołnierz z szyjką spawaną Stal nierdzewna 150 # DN80 SCH 40S ASTM A182 GR F51 UNS S31803
| rozmiar: | 3 " |
|---|---|
| Klasa: | 150 # |
| Okładzina: | Jak na rysunku |
Sfenry Kuta stal węglowa Standard ASME B16.5 SCH40 SCH80 ASTM A105 Kołnierz szyjki spawanej
| Rozmiar: | 1/2" - 60" |
|---|---|
| KLASA: | 150-2500# |
| Okładzina: | JAK NA RYSUNKU |
High Quality Forged Flanges ASME B16.47/AMSE N16.5 Class 150-Class 2500 Slip on Flanges
| Rozmiar: | 1/2" - 60" |
|---|---|
| Klasa: | 150-2500# |
| Okładzina: | Zgodnie z rysunkiem |
304L Kute kołnierze stalowe niewidoczne, kształtki kute i kołnierze DN 15-DN 1000 Średnica zewnętrzna
| Standard: | EN1092-1/05/B1 304L Kołnierz zaślepiający |
|---|---|
| Kolor: | białe srebro |
| Średnica zewnętrzna: | DN15-DN1000 |
B16.5 Kołnierze spoiny czołowej kołnierza 2500 Łapy klasy LBS Łącznik 1/2 cala - 100 cali
| Standard: | ANSI / ASME B16.5 Kołnierz klasy 2500 Łączone kołnierze |
|---|---|
| Kolor: | Białe srebro |
| Średnica zewnętrzna: | dn15-dn1000 |
SCH80 1-24'' Wytrzymałość Trwałość Gładki przepływ B366 stal nierdzewna
| Ocena temperatury: | Do 1000°F |
|---|---|
| Technika: | Wyroby sztuczne |
| Koniec: | BYĆ |

