Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ copper nickel alloy pipe ] mecz 1884 produkty.
Kołnierze ze stali kutej z osłoną przeciwsłoneczną 1/2 "Rozmiar 900LBS Ciśnienie ASTM B564
| Nazwa produktu: | Kołnierz |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Ślepy na okulary |
| rozmiar: | 1/2 " |
UNS NO6022 1/2 "Kołnierz do okularów ślepych AI ASTM B462 Standard Sch5s - Schxxs
| Nazwa produktu: | Kołnierz |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Ślepy wachlarz FLANGE |
| rozmiar: | 1/2 " |
1/2 "900LBS rowkowane kołnierze ze stali kutej FR ASTM B462 UNS NO6625 Wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | Kołnierz |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Ślepy wachlarz FLANGE |
| rozmiar: | 1/2 " |
Kute ze stali nierdzewnej A182 UNS S31254 F44 Kucie 254SMO Kołnierz z podniesionym kołnierzem spawalniczym
| Nazwa produktu: | Kołnierze do spawania w gnieździe |
|---|---|
| Rozmiar: | 1'' |
| Ciśnienie: | 300# |
Szyjka do spawania Niestandardowe srebrne kołnierze ze stali kutej ASTM / ASME Długie kołnierze typu Szyja do spawania
| Standard: | ASME B16.5 |
|---|---|
| Kolor: | białe srebro |
| Średnica zewnętrzna: | DN15-DN2500 |
Kołnierz z kołnierzem spawanym ze stali nierdzewnej Niestandardowe srebrne kołnierze ze stali kutej ASTM / ASME, długi typ
| Kolor: | białe srebro |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | DN15-DN2500 |
| Standard: | ASME B16.5 |
Niestandardowe srebrne ASTM / ASME Typ pierścienia Złącze z długą szyjką spawaną Kute ze stali nierdzewnej Ss 304 316 Typ kołnierzy zgrzewanych
| Standard: | ASME B16.5 |
|---|---|
| Kolor: | Białe srebro |
| Średnica zewnętrzna: | DN15-DN2500 |
Hurtownia tanich śrub budowlanych przemysłowych Nakrętki Ocynkowana śruba sześciokątna i zestaw podkładek nakrętek
| Standard: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
| Powierzchnia: | Wymagania klienta |
Din 975 ocynkowany, wszystkie gwintowane, dostosowywane rozmiary, w pełni gwintowany pręt ze stali nierdzewnej
| Standard: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
| Powierzchnia: | Wymagania klienta |
Specjalnie wykonana srebrna ASTM / ASME Złącza typu pierścieniowego Forgowane ze stali nierdzewnej Ss 304 316
| Standardowy: | ASME B16.5 |
|---|---|
| Kolor: | Białe srebro |
| Średnica zewnętrzna: | DN15-DN2500 |

