Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ api steel pipe ] mecz 4471 produkty.
DN10 - DN1200 Nickle Base Alloy Inconel 601 2.4851 Alloy Steel Elbow Hot Rolled
| Nazwa produktu: | DN10-DN1200 Stop niklowy Inconel 601 2.4851 kolanka |
|---|---|
| materiał: | Stop na bazie niklu |
| rozmiar: | 1/2 "-48" |
Rury miedziane Bezszwowa rura miedziana RURA C70600 C71500 C12200 Rura ze stopu miedzi z niklem
| Aplikacja: | Wymiennik ciepła, skraplacz, parownik itp. |
|---|---|
| Gęstość: | 8,89 g/cm³ |
| Wydłużenie: | ≥30% |
C70600 C71500 C12200 Stopy miedziane Niklowe rury miedziane Rury miedziane Bezszwowe Rury miedziane RURY
| Zastosowanie: | Wymiennik ciepła, skraplacz, parownik itp. |
|---|---|
| gęstość: | 8,89 g/cm³ |
| Wydłużenie: | ≥30% |
Długotrwały promieniowany tyłek spawany ze stali nierdzewnej 45/90/180 stopnia łokieć rurki rurki dopasowania 304/316L China Factory Sand Rolling Łokieć
| Szczegóły pakowania: | Drewniane skrzynki |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T |
ASTM A403 WP321 / H Łączniki do spawania doczołowego Kolanko 90 ° o długim promieniu
| Nazwa produktu: | ASTM A403 WP321 / H Austenityczna stal nierdzewna Montaż rurowy Długi promień Kolanko 90 stopni DN15 |
|---|---|
| rozmiar: | DN15 - DN1200 |
| Kolor: | Srebro |
1 1/4" CL900 BL Kołnierz RF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| Logo: | Dostosowane logo |
|---|---|
| Nazwa produktu: | kołnierz |
| Słowo kluczowe: | Stal, A105, kołnierz gwintowany NPT, kołnierz do spawania ansi 150 rf, tytan |
1 1/3" CL600 BL Kołnierz RF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| Nazwa produktu: | kołnierz |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Stal, A105, kołnierz gwintowany NPT, kołnierz do spawania ansi 150 rf, tytan |
| Aplikacja: | Gaz, ropa naftowa, części samochodowe, pompy do betonu, woda |
1 1/4" CL900 PL Kołnierz RF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| Logo: | Dostosowane logo |
|---|---|
| Nazwa produktu: | kołnierz |
| Słowo kluczowe: | Stal, A105, kołnierz gwintowany NPT, kołnierz do spawania ansi 150 rf, tytan |
1 1/4" CL900 PL Kołnierz MFM ASTM A182 F316/F316L B16.5
| Logo: | Dostosowane logo |
|---|---|
| Nazwa produktu: | kołnierz |
| Aplikacja: | Gaz, ropa naftowa, części samochodowe, pompy do betonu, woda |
1 1/4" CL900 PL Kołnierz TG ASTM A182 F316/F316L B16.5
| Logo: | Dostosowane logo |
|---|---|
| Aplikacja: | Gaz, ropa naftowa, części samochodowe, pompy do betonu, woda |
| Materiał: | SS |

