Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ api steel pipe ] mecz 4471 produkty.
Wyposażenie rurowe z walcowania tylnej części ze stali nierdzewnej SS316/316L Rozmiar ekscentryczny 1/2"-48" Grubość Sch5s-Sch160 NACE 0175 Reduktor
| End Connection: | Threaded |
|---|---|
| Gęstość ściany: | Sch 10, Sch 40 |
| Connection Type: | Butt Weld |
METAL SUPER DUPLEX Włókno z stali nierdzewnej
| Rodzaj działalności: | Producent |
|---|---|
| Rodzaj spawania: | Bezszwowe, spawane spiralnie |
| Średnica zewnętrzna: | 6-813 mm |
Nikiel Alloy UNS 2200 Kształtki rurowe kute MSS SP 95 NPT Męski wtyk Bull
| Nazwa produktu: | Stop niklu ASTM / ASME SB 336 UNS 2200 Złączki męskie kute MSS SP 95 NPT Wtyczka męska |
|---|---|
| rozmiar: | 1/2 '~ 12' ' |
| Kolor: | Srebrzyste |
Metal 1" Sch40 Olet Weldolet solidny Threadolet Sockolet Stal nierdzewna 316
| Szczegóły pakowania: | w plastikowych torebkach, a następnie w paczkach |
|---|---|
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T lub Western Union lub LC |
Metalowe łączniki rurowe ze stali nierdzewnej SS316 Forged Resistance Pipe Fittings Threaded NPT 3000LB NPS 1/2"-4" SCH160 ASME B16.11
| niestandardowe: | OEM, ODM |
|---|---|
| Wskaźnik ciśnienia: | 150 - 3000 psi |
| Kod głowy: | okrągły, kwadratowy, równy |
Metalowe, super austenityczne, nieczerwone, kuwane osprzęty 254MO UNS 31254 A182 F44 Flangy szyjki spawalniczej dla przemysłu rur
| Standard: | ASME/ANSI/DIN/EN |
|---|---|
| Model: | 2205 |
| Colour: | Original |
Bezszwowe złączki do spawania doczołowego ze stali nierdzewnej Złączki rurowe Trójnik redukujący trójnik
| Suitable Medium: | Water/Oil/Gas |
|---|---|
| Durability: | High |
| Customized: | OEM, ODM |
Stal nierdzewna 304/316 Równa męska nitka rurowa, dopasowanie wysokiego ciśnienia Hex Nipple BSP NPT Równa Hex Nipple
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
Incoloy800H B407 Rura osłonowa ze stali nierdzewnej API Standardowe rury stalowe bez szwu Rura osłonowa
| Grubość: | 2 - 70mm,1 - 200mm,0.5 - 20mm,5 - 50mm,1.2 - 30mm |
|---|---|
| Stopień: | 20#,Q345,B),A53(A,16Mn |
| Stop lub nie: | Niestopowe |
Metalowe rury ze stali nierdzewnej łączniki sztuczne łącznik spawany krzyż 3000LBS ASME B16.11 SA-182 GR F 316/316L DN 1Metalowe rury ze stali nierdzewnej łączniki sztuczne łącznik spawany krzyż
| Słowo kluczowe: | Długi kołnierz do spawania |
|---|---|
| Zakres temperatury: | -20°C do 300°C |
| Wypłata: | T/T |

