Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ api steel pipe ] mecz 4471 produkty.
Metalowy łokieć ze stali nierdzewnej 90 stopni 4" S-40 ASME B16.9 A403 Stopień WP304L Długi promień Łokieć bez szwu
| Gęstość ściany: | SCH 40 |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 6-813 mm |
| Słowo kluczowe: | Złącze odlewu Łokieć o długim promieniu |
METAL FLANGE SA182 F316L LWN RTJ ASME B16.5 Class 600# NPS 8INCH LONG WELD NECK NIEPORZĄDZALNE
| Zakres temperatury: | -29°C do 538°C |
|---|---|
| Logo: | Dostosowane logo |
| Kolor: | Oryginalne |
Metalizowana stal węglowa Czarna stal ASTM A234 WPB 1/2 "-48" Równe / Redukujące Tee Bezszwowe paski rurowe
| Customized Support: | OEM |
|---|---|
| Test Certificate: | EN 10204/3.1B |
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union, etc. |
Metalizowana stal węglowa Czarna stal ASTM A234 WPB 1/2 "-48" Równe / Redukujące Tee Bezszwowe paski rurowe
| Wytrzymałość na rozciąganie: | Wysoki |
|---|---|
| Siła wydajności: | Wysoki |
| niestandardowe: | OEM, ODM |
Incoloy800H B407 Rura osłonowa ze stali nierdzewnej API Standardowe rury stalowe bez szwu Rura osłonowa
| Grubość: | 2 - 70mm,1 - 200mm,0.5 - 20mm,5 - 50mm,1.2 - 30mm |
|---|---|
| Stop lub nie: | Niestopowe |
| Średnica zewnętrzna (okrągła): | 6 - 2500mm,10 - 820mm,0,25 - 400mm |
Wyposażenie do spawania tylnego WP304 1/2'' SCH40 ASME B16.9 Stop 600 Wyposażenie rurowe
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Końcówka |
| Kod głowy: | Okrągłe |
Zestaw metalowy niklu 2/1"-72" ASTM B564 N06600 łączniki rurowe
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
2-calowy trójnik rurowy SCH40 Duplex ze stali nierdzewnej 2205 / UNS S31803 Równy / redukcyjny
| Odporność na ciepło: | Świetnie. |
|---|---|
| Użycie: | Ropa naftowa Gaz Woda przemysłowa |
| Waga: | Lekkie |
2-calowy trójnik rurowy SCH40 Duplex ze stali nierdzewnej 2205 / UNS S31803 Równy / redukcyjny
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
|---|---|
| Opakowanie: | Drewniana paleta lub drewniana skrzynia |
| Klasa: | 304/316/321/310s/2205/2507 |
2-calowy trójnik rurowy SCH40 Duplex ze stali nierdzewnej 2205 / UNS S31803 Równy / redukcyjny
| Techniczne: | Zgrzewanie doczołowe |
|---|---|
| Połączenie: | Gwintowane |
| Produkt: | KOSZULKA Z KRATKĄ |

