Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ forged fittings and flanges ] mecz 3201 produkty.
Incoloy 800 800H kołnierz ze stopu N08800 WN RF Kołnierze dla przemysłu
| Materiał: | stop |
|---|---|
| Kształtować się: | Równe, życzenie klienta |
| Połączenie: | Spawanie, spawanie doczołowe |
Kołnierz kołnierzowy do spawania Stal stopowa ASME B16.5 Ocena 150LB 300LB 600LB A105 Kołnierz gwintowany
| Rodzaj: | Kołnierz płytowy |
|---|---|
| OD: | 9,5 do 219 mm |
| Ocena klasy: | 150#~2500# |
KF10 KF16 KF25 KF40 KF50 Kołnierz zaślepiający KF ze stali nierdzewnej z przyłączem próżniowym i kołnierzem próżniowym
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| ROZMIAR: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
EN1092-1ASME B16.5 stal nierdzewna dupleks kołnierz ze stali stopowej PL SO WN LWN
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
ansi b16.9 dn250 pn10 304 316 904L stainless steel flanges short butt weld pipe fitting seamless stub end sch10 flange j
| Zastosowanie: | montaż rur |
|---|---|
| certyfikat: | ISO, API, CE, ABS |
| Połączenie: | spoina czołowa |
ASTM ANSI B16.5 / B 16.47 Typ WN / SO / BL A105 Rfs 150 # 300/600/900 Kuty kołnierz ze stali stopowej ze stali nierdzewnej
| Aplikacja: | Ropa naftowa, chemia, energetyka, gaz, metalurgia, przemysł stoczniowy, budownictwo itp. |
|---|---|
| Powłoka: | Czarny tlenek, żółty cynkowany itp. |
| Rodzaj połączenia: | Szyjka spawalnicza, wsuwana, spawana w gnieździe, gwintowana itp. |
3000# ASTM A182 F304 90° Forged Threaded Elbow 3/4" dla maszyn
| Nazwa produktu: | łokieć |
|---|---|
| Materiał: | ASTM A182 F304 |
| Wielkość: | 3/4" |
Certyfikat Na zamówienie Forged Carbon Cnc Steel Flange For Machine Parts
| Zastosowanie: | Ropa naftowa, chemia, energetyka, gaz, metalurgia, przemysł stoczniowy, budownictwo itp. |
|---|---|
| Powierzchnia: | Czarny tlenek, żółty cynkowany itp. |
| Rodzaj połączenia: | Szyjka spawalnicza, wsuwana, spawana w gnieździe, gwintowana itp. |
Wyroby z stali węglowej/ stali nierdzewnej
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Techniki: | Wyroby sztuczne |
| Kształt: | Równy |
METAL Łokieć miedź Powrót Wracaj Zgięcie miedzi spawanie
| Połączenie: | Włókno pośladkowe |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Wyżarzanie rozpuszczające |
| Proces produkcji: | Pchnij, naciśnij, wykuj, obsadź itp. |

