Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ forged fittings and flanges ] mecz 3201 produkty.
ANSI B16.5 A105 CL 300 LBS 316L Stal nierdzewna kołnierz zaślepiający 1/2 "~ 60"
| Rodzaj: | Kołnierz BL |
|---|---|
| OD: | 9,5 do 219 mm |
| Ocena klasy: | 150#~2500# |
Kształtki rurowe ze stali węglowej Kolano 90 stopni ASTM A105 NPS1 / 2 ”- 8”
| Nazwa produktu: | Kute łokcie |
|---|---|
| materiał: | Stal węglowa |
| WT: | SCH80 |
Kute rury ze stali węglowej DN15-200 / Kolanko wysokiego ciśnienia 90 st. SCH10 ASTM A105
| Nazwa produktu: | Łokieć |
|---|---|
| materiał: | Stal węglowa |
| rozmiar: | DN15-200 |
3000 # ASTM A182 F304 90 ° Kute kolanko gwintowane 3/4 "do maszyn
| Nazwa produktu: | Łokieć |
|---|---|
| Materiał: | ASTM A182 F304 |
| Rozmiar: | 3/4" |
6''X2 '' Sch80s f51 Duplex & Super Duplex Stalowe kute kształtki i wyloty rur
| Nazwa produktu: | wyloty tobo |
|---|---|
| materiał: | UNS S31803S32750S32760S32205 |
| rozmiar: | 1/2 "-48" |
Incoloy 825 stalowe kołnierze ze stopu NO8825 ASME B16.5 12 "600LB SCH80S kolor srebrny
| materiał: | ASTM A 182 316L |
|---|---|
| typu: | Kołnierz ze stali stopowej |
| Kolor: | drzazga |
ASTM A 182 316L Kute stalowe kołnierze Szyjka spawana ANSI B16 5 1500 # Klasa
| materiał: | ASTM A182 316L |
|---|---|
| typu: | Kołnierz ze stali nierdzewnej |
| Kolor: | drzazga |
ASME B16.5 Kute kołnierze ze stali nierdzewnej 600 # Standard ciśnienia
| Nazwa produktu: | Kołnierze Nipo |
|---|---|
| typu: | Nipoflange |
| Ciśnienie: | 600 # |
Złączki rurowe kute 90 ° Smls Kolanko 4 cale STD ASTM A182 F304 Do maszyn
| Nazwa produktu: | Łokieć |
|---|---|
| materiał: | ASTM A182 F304 |
| rozmiar: | 4 cale |
Złącza zakładkowe z końcówką miedzianą i niklową MSS Sp43 C70600 1/2 "Sch10s ASME
| Standard: | C 70600 (CU -NI- 90/10) |
|---|---|
| kolor: | białe srebro |
| Materiał: | MIEDZIANE KOŁNIERZE |

