Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ butt weld fittings ] mecz 4053 produkty.
Niestandardowa stal nierdzewna 2507 WNRF Odkuwki kołnierzowe Kołnierze i kształtki
| Rodzaj: | Kołnierz WN |
|---|---|
| OD: | 9,5 do 219 mm |
| Ocena klasy: | 150#~2500# |
ASTM A815 UNS S32750 Złączka gwintowana do spawania gwintowanego 1–48 cali
| Nazwa produktu: | ASTM A815 UNS S32750 Króciec gwintowany do spawania gwintowanego 1-48 cala |
|---|---|
| rozmiar: | 1/8-8 ” |
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
Złączka kuta do spawania doczołowego Końcówka skośna Długi promień Kolanko ze stali nierdzewnej 90 stopni
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Podanie: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Producent armatury sanitarnej SS316L ze stali nierdzewnej o jakości spożywczej, poprzeczka równorzędna
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Stop tytanu ASTM Ti-2Al-2.5Zr Długi promień 1/2 'Kolanko 90 stopni Łącznik rurowy PE / BE Tee
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Kuta złączka rurowa Sockolet Olet Socket UNS S31803 32750 32760 SS304 316 CS Weldolet
| Marka: | TOBO |
|---|---|
| Materiał: | A105 SS304 SS304L SS316L S31803 S32750 S32760 |
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
Kolano 90 stopni z długim promieniem ze stopu tytanu ASTM Ti-2Al-2.5Zr, kształtka rurowa PE/BE
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Typ produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6 " |
ASME B 16.9 Trójnik ze stali nierdzewnej Złączki ze stali stopowej Nikiel Stal stopowa 6251-48 cal
| Nazwa produktu: | super dupleks uns s32750 |
|---|---|
| rozmiar: | 1-48 cali |
| Materiał Grrade: | UNS S32750 UNSS32760 |
Złączki rurowe Miedź Nikiel 90/10 Redukcyjny trójnik ASME B16.9 1 '' SCH40
| Nazwa produktu: | Miedziany nikiel 90/10 Tee |
|---|---|
| Standard: | ASME/ANSI B16.9 |
| grubość: | Sch5~Sch160\XXS |
Spawanie krzyżowe ze stali nierdzewnej 2 cale 3000 # Złączki do wody olejowej
| Średnica zewnętrzna: | 1'' |
|---|---|
| Standard: | ASME B16.9 ASME B16.11 |
| DN: | 15-1200 |

