Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ butt weld fittings ] mecz 4053 produkty.
ASME B16.9 A105 WPB Montaż rur ze stali węglowej 150LB 300LB 600LB 900LB Koncentryczny reduktor mimośrodowy do spawania doczołowego
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Podanie: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Stal węglowa ASME B16.9 Łącznik rurowy z prętem SCH40 DN50 ASTM A234 WPB Spoina czołowa
| standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Próbka: | Dostarczone, bezpłatne, dostępne bezpłatnie w ciągu 7 dni |
| Wniosek: | Rura płynowa, rura strukturalna |
9,52 mm 304 Trójnik ze stali nierdzewnej, trójnik wysokociśnieniowy do podłączenia rur
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Nypel 1/2 "npt Nypel redukcyjny klasy 304 kute smoczki z gwintem zewnętrznym
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Próbka: | Pod warunkiem, bezpłatnie, dostępne bezpłatnie w ciągu 7 dni |
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
Złączki kolanowe ze stali nierdzewnej ASTM A403 / Kolano 90-stopniowe spoiny czołowej DN200 CH5S-SCH80
| standardowe: | Bezszwowe kolana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kolor: | Białe srebro |
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
Fabryka zapewnia spawane doczołowo łączniki rur stalowych z łokciem gwintowanym
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Podanie: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Złączki zaciskowe do rur Pe 100 Hdpe i złączki przejściowe z zagięciem HDPE 50 mm 315 mm Redukcja do spawania doczołowego 90 Kolano
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Podanie: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Złączka kuta do spawania doczołowego Końcówka skośna Długi promień Kolanko ze stali nierdzewnej 90 stopni
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Podanie: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Stop tytanu ASTM Ti-2Al-2.5Zr Długi promień 1/2 'Złączka reduktora PE / BE Tee
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Stop tytanu ASTM Ti-2Al-2.5Zr Długi promień 2 'Złączka redukcyjna do rur PE / BE Tee
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |

