Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ butt weld fittings ] mecz 4053 produkty.
Dostosowany rozmiar Sch40 C276 Kolanko Ansi B16.9 Łączniki rur Hastelloy do połączeń przemysłowych
| Marka: | TOBO |
|---|---|
| Nazwa produktu: | łokieć |
| Materiał: | C276 C22 C4 Monel 400 K500 |
Złączki rurowe Hastelloy do połączeń przemysłowych Dostosowany rozmiar Sch40 C276 Kolanko Ansi B16.9
| Marka: | TOBO |
|---|---|
| Nazwa produktu: | łokieć |
| Materiał: | C276 C22 C4 Monel 400 K500 |
B366 WP1925N UNS N08926 1-24 " Alloy926 Super austenityczna stal nierdzewna Welding Pipe Koncentryczne złączki redukcyjne
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
| Powierzchnia: | Wyżarzane i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Sch80 6-calowy trójnik ze stali nierdzewnej 90/10 ocynkowane łączniki rurowe
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Wysokiej jakości stal nierdzewna 12X18H10T łącznik rurowy kolano 180 stopni SR
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
|---|---|
| Technika:: | Odlew |
| Kształt:: | Zmniejszenie, Równość |
ASME B16.5 WP321 / 347 150 # Łącznik rur ze stali nierdzewnej Równy trójnik Krzyż ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
CF8 Cf8m sanitarny ze stali nierdzewnej 304 316 trójdrożny łącznik rurowy Tri Clamp Tee
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Cena fabryczna SS304 Sanitarne redukcyjne trójnikowe łączniki rurowe na trzy sposoby
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
METAL 1" Wyposażenie rurowe ze stali nierdzewnej o długości promienia 90 stopni Łokieć
| Szczegóły pakowania: | w plastikowych torebkach, a następnie w paczkach |
|---|---|
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T lub Western Union lub LC |
Trójnik ze stali nierdzewnej Dn15-3000, Astm A234 Gr Wpb Butt Weld Reding Tee
| Trójnik ze stali nierdzewnej: | ASTM A234 GR WPB |
|---|---|
| Montaż rur: | Trójnik |
| Trójnik: | Koszulka (C) Tee (R) |

