Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ butt weld fittings ] mecz 4053 produkty.
Hastelloy C22 C2000 Hastelloy C276 Spawane łączniki rur ze stali stopowej niklu C22 C4 Monel 400 K500 Kolanko
| Marka: | TOBO |
|---|---|
| Nazwa produktu: | łokieć |
| Materiał: | C276 C22 C4 Monel 400 K500 |
ASME B16.9 WP 304 Kolanko spawalnicze ze stali nierdzewnej 1-48 cala Rozmiar ISO9001
| rozmiar: | 1-48 cali |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| Materiał Grrade: | WP 304 |
Wysoka jakość Dobra cena Sanitarna armatura do rur ze stali nierdzewnej DIN 11851 Złącze spawane
| standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Wniosek: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Metalowe łączniki rurowe z stali nierdzewnej ASTM A182 316L 2"*3" klasy 3000 ASME SS
| Trwałość: | Długotrwałe |
|---|---|
| Styl głowy: | SZEŚCIOKĄTNE, OKRĄGŁE, KWADRATOWE |
| Klasa: | UNS C70600 |
Wysokiej jakości zwinięte końcowe zawiasy z rurki przybywają ze stali nierdzewnej BSPP BSPT NPT odlewanie przycisk spawania
| Odporność na korozję: | Wysoki |
|---|---|
| Kolor: | Naturalne |
| zamontowane: | Posadzka |
Wysoka jakość Dobra cena Sanitarna armatura do rur ze stali nierdzewnej DIN 11851 Złącze spawane
| standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Wniosek: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
COVNA SS304 316 Łącznik rurowy Złączka kolankowa typu krzyżowego Łączniki rur przemysłowych ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Przemysł fabryczny Wstrzykiwacze równe urządzenia rurowe Wyroby rurowe z stali nierdzewnej węglowej mosiądzu aluminium
| Tolerancje: | ASME B16.9 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Wykończenie powierzchni: | Polerowane |
Sch80 6-calowy trójnik ze stali nierdzewnej 90/10 ocynkowane łączniki rurowe
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Trójnik męski ze stali nierdzewnej w kształcie litery T
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |

