Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ butt weld fittings ] mecz 4053 produkty.
DIN 3A ISO BPE Sanitarna stal nierdzewna Czterokierunkowa spoina doczołowa Czterokierunkowa krzyżowa
| standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Próbka: | Dostarczone, bezpłatne, dostępne bezpłatnie w ciągu 7 dni |
| Wniosek: | Rura płynowa, rura strukturalna |
Lustrzana polerowana rura ze stali nierdzewnej S31803 Harmonogram 40 Zaślepka do montażu rur spawanych doczołowo
| Grubość: | 0,5-100 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 6-813mm |
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura strukturalna |
ASTM Kute kolanko do spawania rur ze stali węglowej
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| typy:: | Bezszwowy |
| Application: | Fluid pipe,Structure Pipe |
ASTM A234 Sch40 Sch80 Złączki rurowe redukcyjne spawane pod kątem 90 stopni ze stali węglowej
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid pipe,Structure Pipe |
| Powierzchnia: | Wyżarzane i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
C276 Wyposażenie rurowe ze stopu niklu C276 Wyposażenie rurowe z spawaniem tylnym
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Typ produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6 " |
Astm A234 Wp12, A234 Wp11, ale złącza spawalnicze Trójnik Reduktor Łokcie A234 Wp22, A234 Wp5, A234 Wp9, Asme B16.9
| Produkty: | Łokieć, wygięcie, równy / zredukowany trójnik, koncentryczny / mimośrodowy reduktor, nasadka, |
|---|---|
| typu: | LR 30,45,60,90,180 stopnia; SR 30,45,60,90,180 stopnia. |
| Grubość: | SCH10, SCH20, SCH30, STD SCH40, SCH60, XS, SCH80., SCH100, SCH120, SCH140, SCH160, XXS. |
Złączki rurowe do spawania kolanowego 90 stopni sanitarnych Śrutowane DN 150
| Nazwa produktu: | Kolanko ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | ANSI/ASME, EN, DIN, JIS, GOST itp. |
| rozmiar: | 1/2"-80" |
Gorący sprzedawanie dobrej jakości spawane doczołowo łączniki rurowe ze stali węglowej
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Podanie: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Armatura sanitarna ze stali nierdzewnej SS316/SS304 Reduktor koncentryczny do spawania doczołowego
| standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Wniosek: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Spawane doczołowo łączniki rurowe ze stali nierdzewnej STD Kolanko rurowe ze stali stopowej 90 stopni bez szwu
| standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |

