Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ butt weld fittings ] mecz 4053 produkty.
LR Spoina doczołowa 2-calowe kolano smls 90 stopni kolano ze stali nierdzewnej 304L sch40s
| Grubość: | standardowy harmonogram |
|---|---|
| Powierzchnia: | Jako wymaganie klienta |
| Pakowanie Zgodnie z życzeniem klienta: | Plastikowa torba + karton, skrzynia ze sklejki lub paleta, |
Lustrzana polerowana rura ze stali nierdzewnej S31803 Harmonogram 40 Zaślepka do montażu rur spawanych doczołowo
| Grubość: | 0,5-100 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 6-813mm |
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura strukturalna |
ASME B16.9 Kolano spawane ze stali nierdzewnej do spawania doczołowego do ropy i gazu
| standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
C276 Złączki rurowe ze stopu niklu C276 Łączniki rurowe do spawania doczołowego
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Złączka do spawania doczołowego ze stali nierdzewnej Równa redukcja Bezszwowa złączka do spawania doczołowego trójnika
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Typ: | Trójnik |
| Szczegóły pakowania: | drewniane pudło |
Rurociąg pasujący, spawanie tylne, wielkość łokcia, na zamówienie, ze stali nierdzewnej, bez szwu, 90 stopni
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
| Powierzchnia: | Wyżarzane i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Złączka do spawania doczołowego ze stali nierdzewnej Równa redukcja Bezszwowa złączka do spawania doczołowego trójnika
| Połączenie: | Gwintowane |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kształt: | Trójnik |
TOBO ASME B16.9 Zlutowane rury ze stali nierdzewnej
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
| Powierzchnia: | Wyżarzane i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
TOBO ASME B16.9 Zlutowane rury ze stali nierdzewnej
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
| Powierzchnia: | Wyżarzane i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Złączki rurowe spawane materiałem 304L Złączki rurowe ze stali nierdzewnej ASTM A182
| oryginał: | CHINY |
|---|---|
| Materiał: | ASTM A182 304L |
| Rozmiar: | 6'' |

