Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ api steel pipe ] mecz 4471 produkty.
Kute spoiny doczołowe Dostosowany rozmiar Norma ANSI dla budownictwa statków
| materiał: | Stal nierdzewna, stal nierdzewna (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| Połączenia: | Do spawania |
| Technika: | Podrobiony |
Kołnierz ze stali nierdzewnej ASTM A182 F321H Kołnierz typu kutego 300 RF Podniesiony kołnierz z kutego kołnierza
| Kształt: | NORMALNA |
|---|---|
| Rodzaj: | kołnierz przegubowy |
| Rozmiar: | 4" |
Kolanko 45°, długi promień, BE, BE, 1", S-10S, ASME-B16.9, ASTM A403 klasa WPS31254, bez szwu
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Technika: | Bezszwowy |
Kolanko 45°, długi promień, BE, BE, 3", S-10S, ASME-B16.9, ASTM A403 klasa WPS31254, bez szwu
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Technika: | Bezszwowy |
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
Kolanko 45°, krótki promień, BE, BE, 1", S-10S, ASME-B16.9, ASTM A403 klasa WPS31254, bez szwu
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Technika: | Bezszwowy |
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
Kolanko 90° o dużym promieniu ASME B16.9 BW WROUGHT-S ASTM A 234 GR. WPB GA-E-60112
| Kształt: | Łokieć |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Rodzaj: | Łokieć |
Złącze hydrauliczne Obrotowe złącze węża Kołnierz węża ze stali nierdzewnej miedziano-niklowej 70/30
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Kolanko 45 stopni o długim promieniu ASTM A403, klasa WPS31254 Bez szwu
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kształtować się: | Równy |
| Technika: | Bezszwowy |
Kołnierz żeliwny Gost 12821-80 Pn6 Kołnierz podłogowy Ss304 316 Spawane kołnierze szyjkowe
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| ROZMIAR: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Kołnierz szyi z podniesioną twarzą Rysunek A105 Kołnierz szyi spawanej sorf wnrf Blind Flanges
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |

