Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ api steel pipe ] mecz 4471 produkty.
CuNi UNS C71520 (70/30) Kołnierz złącza kołowego TUV / DNV / BIS / API / PED
| Nazwa produktu: | kołnierz przegubowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Kołnierze |
| Stopień: | 304,304L,304H,309,310,310S,316,316Ti,316S33 |
A182 F304l F306l F317l 904l UNS S31803 Złączka kształtowa SCH80 MSS SP95 BS 3799
| Nazwa produktu: | Złączka sutkowa stożkowa |
|---|---|
| Materia∏u: | A182 F304L F306L F317L 904L UNS S31803 |
| standardowe: | MSS SP95 BS3799 |
SO ANSI B 16,5 ASTM Inconel 625 Kołnierz spawany doczołowo ASME-ANSI B16.5 1/2 '' - 60 ''
| rozmiar: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| standardowe: | ASME B16.5 |
| typu: | Kołnierz stalowy Hastelloy |
Kołnierz szyjkowy do spawania stali ASTM Kołnierz do rur ze stali nierdzewnej WNRF 182
| rozmiar: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| Materiał Grrade: | ASTM A182 |
| typu: | KOŁNIERZ ze stali nierdzewnej |
1-48 cal ASME B16.9 Spoina czołowa zakończona złączkami do rur ze stali nierdzewnej
| standardowe: | ASME B16.9 |
|---|---|
| Materiał Grrade: | UNSS31803 |
| rozmiar: | 1-48 cali |
Inconel 625 Kute kołnierzowe złączki stalowe gwintowane 1/2 "do 48" (DN15-1200)
| rozmiar: | 1/2 "-48" |
|---|---|
| standardowe: | ASTM, itd |
| Nazwa produktu: | Kuty kołnierz stalowy |
Kołnierze ze stali nierdzewnej kutej ASTM / ASME S / A182 F44 Prosta konstrukcja
| Nazwa produktu: | SO Kołnierz |
|---|---|
| typu: | Kołnierz ze stali nierdzewnej |
| Ciśnienie: | 150 # |
Kołnierze ze stali kutej ze złączem zakładkowym Standardowy rozmiar 1/2 cala do systemu wodnego
| Standardowego lub niestandardowego: | standardowe |
|---|---|
| standardowe: | ANSI B16.5 |
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
Kołnierze ze stali kutej pod wysokim ciśnieniem Typ połączenia zakładkowego do budowy rurociągów
| Standardowego lub niestandardowego: | standardowe |
|---|---|
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
| rozmiar: | 1-1 / 4 " |
Standardowe kute kołnierze stalowe A304 Kołnierz ze stali nierdzewnej o rozmiarze 2 "
| Standardowego lub niestandardowego: | standardowe |
|---|---|
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
| rozmiar: | 2 " |

