Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ api steel pipe ] mecz 4471 produkty.
Stal nierdzewna 304 316L równa redukcja 3-kierunkowa ~ 6-drożna próżnia krzyżowa ISO-K ISO-F ISO w połowie pełna trójnik sutkowy
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Trójnik typu Swagelok z tulejkami ze stali nierdzewnej, podwójny, równy, trójnik 1/2 cala, kompresja średnicy zewnętrznej rury
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Stal nierdzewna A182 F304 ASME B16.5 SS Kołnierz WN Kuty kołnierz rurowy
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Kołnierz do rur z kutym kołnierzem ze stali węglowej
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Kołnierze ze stali kutej z pierścieniem tylnym Złączki rurowe Dostosowany rozmiar
| Materiał: | dwustronna stal nierdzewna |
|---|---|
| Kształt: | Równe, zmniejszające, żądanie klienta |
| Połączenie: | Spawalniczy |
ANSI B16.5 PN16 PN20 Wymiary Klasa 150Din Standard Odlew ze stali nierdzewnej 316 304L zaślepki
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Duplex ze stali nierdzewnej UNS S32760 ASTM A182 F55 BL kołnierz zaślepiający z otworem 1/2" FNPT
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Trójnik do spawania gniazdowego Trójnik redukcyjny ze stali nierdzewnej 304 Kute łączniki rurowe ASME B16.9
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Połączenie: | Spawanie gniazdowe |
| Technika: | Podrobiony |
Łączniki Klip Rura Pex z jednym uchem Zacisk zaciskowy węża z jednym uchem
| Nazwa produktu: | Zacisk do rur |
|---|---|
| Standard: | ANSI/ASME, EN, DIN, JIS, GOST itp. |
| Aplikacja: | Przemysł ciężki, części elektroniczne |
AISI ASTM 304 32750 31803 C276 Srebrny 2 3 4 6 8 cali SCH40 Kolano do spawania doczołowego ze stali nierdzewnej
| Marka: | TOBO |
|---|---|
| Nazwa produktu: | łokieć |
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |

