Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ api steel pipe ] mecz 4471 produkty.
150lb 1 "4 cale Spawanie w gnieździe Sw Ss304 Kuty kołnierz ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | kołnierz |
|---|---|
| Orzecznictwo: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| Rodzaj produktu: | WN Kołnierz |
ANSI DIN EN BS JIS ISO Kołnierz spawany ze stali kutej do rurociągu naftowego
| Nazwa produktu: | kołnierz |
|---|---|
| Orzecznictwo: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| Rodzaj produktu: | WN Kołnierz |
CS WNRF KOŁNIERZ CL:150 1,5 "SCH40 PN 16 Kołnierz odlewany ze stali / Kołnierz ze stali kutej ze stali węglowej
| Nazwa produktu: | kołnierz |
|---|---|
| Orzecznictwo: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| Rodzaj produktu: | WN Kołnierz |
Amerykański standardowy kuty kołnierz ze stali węglowej o dużych wymiarach
| Nazwa produktu: | kołnierz |
|---|---|
| Orzecznictwo: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| Rodzaj produktu: | WN Kołnierz |
Stal nierdzewna 304 wysokociśnieniowa kuta męska złączka trójnikowa 3/8 ''NPT F-M-F Instrument T Connector
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Outer Diameter:: | 6" |
ASME B16.11 ASTM A182 316 2000LB Gwintowany trójnik redukcyjny ze stali nierdzewnej równy trójnik 40nb sch10 ze stali nierdzewnej 316 316 trójnik
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
SCH40 ASTM B16.9 Łącznik rurowy Trójnik ze stali węglowej ze zgrzewaniem doczołowym
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Połączenie: | Spawalniczy |
precyzyjny stal nierdzewna miedziany tytanowy aluminiowy mosiężny kołnierz Niestandardowy luźny gwintowany kołnierz spawany
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Obróbka na zamówienie aluminium 6061T6 kołnierz aluminiowy kołnierz ze stali nierdzewnej
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Stal nierdzewna 304 316L równa redukcja 3-kierunkowa ~ 6-drożna próżnia krzyżowa ISO-K ISO-F ISO kołnierz w połowie pełny smoczek Tee
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |

