Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ pipe reducer fittings ] mecz 3595 produkty.
Armatura ze stali kutej Wtyczka sześciokątna ANSI B16.11 ASTM B564 UNS N10665
| Nazwa: | ASTM B564 UNS N10665, trójnik do spawania gniazdowego |
|---|---|
| PRODUKTY: | Kolanka, reduktory, trójniki rur, łuki, zaślepki rur |
| standardowe: | ASME B16.11 |
Złączki rurowe kute ze stali nierdzewnej na zamówienie ASTM B564 UNS N08367
| Nazwa: | ASTM B564 UNS N08367, trójnik do spawania gniazdowego |
|---|---|
| PRODUKTY: | Kolanka, reduktory, trójniki rur, łuki, zaślepki rur |
| standardowe: | ASME B16.11 |
ASTM B564 UNS N06690 Trójnik redukcyjny do spawania wtykowego, sutek, wtyk z łbem sześciokątnym ANSI B16.11
| Nazwa: | ASTM B564 UNS N06690, trójnik do spawania gniazdowego |
|---|---|
| PRODUKTY: | Kolanka, reduktory, trójniki rur, łuki, zaślepki rur |
| standardowe: | ASME B16.11 |
STOP 625 UNS N06625 Inconel 625, Chronin625, Altemp625, 90-stopniowy reduktor łokciowy trójnik 10 ”Sch 80
| Materia∏u: | STOP 625 UNS N06625 Inconel 625, Chronin625, Altemp625, |
|---|---|
| standardowe: | ASME B16.9 |
| Grubość: | sch5s-schxxs |
Miedź nikiel 90/10 CuNi 90/10 Mimośrodowo / centrycznie reduktor Złączki doczołowe NPS 2 "8" 2 MM 2,5 MM 3,5 MM
| Materiał:: | Miedź Nikiel 90/10 CuNi 90/10 |
|---|---|
| Typ:: | Reduktor mimośrodowy / centralny |
| Grubość ściany:: | 0,5-3,0 mm |
ASME B16.9 BW Koncentryczny reduktor ze stali stopowej A234 WP5 3''X2'' STD
| Nazwa produktu: | Koncentryczny reduktor |
|---|---|
| rozmiar: | 3''x2'' |
| Standard: | ASME B16.9 |
Nakrętki do zgrzewania doczołowego TOBO BS, NPT, normy DIN Nakrętki do mocowania rur z żeliwa ciągliwego
| materiał: | Miedź, miedź niklowana |
|---|---|
| Połączenia: | Męski |
| Nazwa produktu: | końcówka z gwintem zewnętrznym |
Złączki do wytłaczania spoiny doczołowej, reduktor ze stali nierdzewnej ASTM A269
| Nazwa produktu: | Reduktor ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | ANSI/ASME, EN, DIN, JIS, GOST itp. |
| Rozmiar: | 1/2"-80" |
SMO 254 14 "8" - Koncentryczny reduktor rur ze stali nierdzewnej Sch20
| Nazwa produktu: | Reduktor SMO254 |
|---|---|
| Standard: | ANSI/ASME, EN, DIN, JIS, GOST itp. |
| Rozmiar: | 1/2"-80" |
Złączki do rur ze stali nierdzewnej Super Duplex a403 wp304 1/2 '' - 32 '' Dn15 - Dn800
| materiał: | S31500.S31803 (2205) .S32304.S32205.S32760.S32750 |
|---|---|
| Połączenia: | Do spawania |
| Nazwa produktu: | zaślepka rury |

