Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ marine stainless steel tubing ] mecz 574 produkty.
Obrotowy kołnierz z innym wężem ściśle chwytem węża do podłączenia 1 "z zębatym
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Obrotowy kołnierz SS321 z zębatym chwytem węża do łączenia z innym wężem
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Obrotowy kołnierz z innym wężem ściśle chwytem węża do podłączenia 1 "z zębatym
| Standardowy lub niestandardowy: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
Rury okrągłe ze stopu niklu ERW Monel 400 / EN 2.4360 / Monel K500 / 2.4375
| Nazwa produktu: | Rura ze stopu niklu TOBO |
|---|---|
| Gatunek: | INCONEL 201 |
| Grubość ścianki: | 1-30 mm |
Podniesiony kołnierz rozprężny ANSI Class 600 2 cale ASTM A182 F904L Sliver
| Nazwa produktu: | Kołnierz |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Kołnierz ekspandera |
| Orzecznictwo: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
Kołnierz ekspandera podniesiony ANSI Class 600 2 cale ASTM A182 F904L Sliver
| Nazwa produktu: | Kołnierz |
|---|---|
| Grubość: | sch10 |
| Rodzaj produktu: | Kołnierz ekspandera |
TOBO Dobrej jakości rury bez szwu miedzianiko-niklowe rury stopowe na bazie niklu do przemysłu lotniczego
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Zastosowanie: | lotnictwo kosmiczne, energetyka, morskie itd. |
| Klasa: | Monel/Inconel/Hastelloy/Stop niklu |
UNS S32760 ASTM Złączki do spawania doczołowego A182 F55 S32760 1.4501 Zeron 100 LR Reduktor do łokcia
| Materia∏u: | UNS S32760 ASTM A182 F55 / S32760 / 1.4501 / Zeron 100 |
|---|---|
| standardowe: | DIN, EN, ASTM, BS, JIS, GB itp |
| Grubość: | Sch5s-Schxxs |
Czapka Cupronickel Bez szwu spawana EEMUA 146 C7060x Miedź Nikiel CuNi 90/10 C70600
| Nazwa produktu: | Złączka miedziano-niklowa |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Prosty reduktor miedziany |
| Materiał: | Miedź niklowa |
B466 UNS C70600 90D CuNI 90/10 Kolanko spoiny czołowej DN25 NPS1 ASME B16.9
| Nazwa produktu: | B466 UNS C70600 CuNI 90/10 Spoiny czołowe 90D Kolanka DN25 NPS1 ASME B16.9 |
|---|---|
| rozmiar: | 1/8 '' / 48 '' |
| materiał: | CuNI 90/10 |

