Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ industrial pipe fittings ] mecz 4543 produkty.
Gwintowane niestandardowe kształtki rurowe wysokociśnieniowe ASME ASTM WP403 A304 DN25 1 cal
| Połączenia: | Kobieta |
|---|---|
| Technika: | Podrobiony |
| rozmiar: | Niestandardowy rozmiar |
Indywidualny gwint Gwint Trójnik 1 "DN25 Sch160 Stal nierdzewna 304 Złączki rurowe ANSI
| materiał: | 304 |
|---|---|
| Połączenia: | Kobieta |
| Kod głowy: | Okrągłe |
Monel 400 DN100 Łączniki rurowe bez szwu SCH40 Typ długi promień do wymienników ciepła
| Nazwa produktu: | Bezszwowy łokieć |
|---|---|
| Standard: | DIN, EN, ASTM, BS, JIS, GB itp. |
| Grubość: | SCH40 |
Wodociągowe złącza rurowe do spawania ASTM A234 WPB CS 45D Kolano 1 - 1/2 "
| materiał: | Stal węglowa |
|---|---|
| typu: | Łokieć 90 stopni |
| rozmiar: | 1-1 / 2 " |
2000 # 90D Gwintowane złączki kolankowe Złączki rurowe ze stali nierdzewnej A304 Wysoka wydajność
| materiał: | 304 |
|---|---|
| aplikacji: | Pole naftowe, przybrzeżne, system wodny, przemysł stoczniowy, gaz ziemny |
| Grubość: | Sch80 |
Armatura sanitarna o wysokiej wytrzymałości Szybkozłączka z gwintem wewnętrznym 3/4 "Sch160
| materiał: | 304 |
|---|---|
| Połączenia: | Kobieta |
| Technika: | Podrobiony |
ASME B16.11 Złączki rurowe do spawania ze stali nierdzewnej 304 3000 Lb Weldolet
| marki: | TOBO |
|---|---|
| typu: | weldolet |
| materiał: | Stal nierdzewna, SS201, SS304, SS316, A105, AISI1020 |
Złączki rurowe spawane materiałem 304L Złączki rurowe ze stali nierdzewnej ASTM A182
| oryginał: | CHINY |
|---|---|
| Materiał: | ASTM A182 304L |
| Rozmiar: | 6'' |
Złączki rurowe ze stali nierdzewnej 304 / 316L Koncentryczne reduktory
| Grubość: | Sch5-Sch160, STD, XS, XXS |
|---|---|
| rozmiar: | 1/2 "-48" |
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
GR WP304L Złączka do spawania ASTM A403 ASME B16.9 Złączki do rur ze stali nierdzewnej
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| rozmiar: | Bez szwu 1/2 "do 24" spawana 24 "do 72" |
| kształt: | Równy |

