Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ forged steel pipe fittings ] mecz 5004 produkty.
Sch80 6-calowy trójnik ze stali nierdzewnej 90/10 ocynkowane łączniki rurowe
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
trójdrożne łączniki rur sanitarnych klasy spożywczej 4-calowe nierówne trójniki redukujące ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Producent masowy produkuje wysokiej jakości plastikowe czerwono-brązowe trójniki rurowe PP
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Kute złączki Swaged Nipple Stop tytanu ASTM B861-F2 Koncentryczne złączki rurowe z tytanu
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Próbka: | Pod warunkiem, bezpłatnie, dostępne bezpłatnie w ciągu 7 dni |
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
Stal nierdzewna sanitarna 304 316 Trójdrożny łącznik rurowy ze stali nierdzewnej Zacisk spożywczy Tri Clamp Tee
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
1/2 cala BSP NPT Materiały hydrauliczne Złączki rurowe ze stali nierdzewnej SS304 / 316 Tee do zaopatrzenia w wodę
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
3000lbs ASTM A105 Wysokociśnieniowe spawanie kute Tee Kute łączniki rur ze stali węglowej
| Kształt: | Równe, zmniejszające |
|---|---|
| Połączenie: | Kobieta, spawanie, mężczyzna |
| Technika: | Podrobiony |
Wyposażenie na urządzeniach o charakterze mechanicznym lub mechanicznym5
| Połączenie: | Spawalniczy |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Opakowanie: | Drzewna obudowa |
China Factory Threaded Flange Alloy Steel A182 Grade F11 1500# Do przemysłu
| Standardowy:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
| Powierzchnia: | Wyżarzane i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
1/4In B366 WPNICMC Incoloy 825 wysokotemperaturowe wykute urządzenie do rur SCH40
| Połączenie: | Spawalniczy |
|---|---|
| Techniki: | Wyroby sztuczne |
| Rodzaj: | Trójnik |

