Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ forged steel pipe fittings ] mecz 5004 produkty.
Wysokotemperaturowa bezszwowa rura ze stali nierdzewnej 253MA o dużej średnicy
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
| Powierzchnia: | Wyżarzane i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Złączki rurowe spawane doczołowo ASME / ANSI B16.9 / Trójnik ze stali nierdzewnej SS304 SS316L Harmonogram 40 Tee
| Maerial: | 304/316/105/106itp. |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Czas realizacji: | 7 dni roboczych |
Stal węglowa A234WPB / WP11 Fabryka złączek rurowych 90 Kolanko
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Próbka: | Pod warunkiem, bezpłatnie, dostępne bezpłatnie w ciągu 7 dni |
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
ASTM A403 / A403M WP316 Kolanko o długim promieniu 4 '' Kolanko 90 stopni Łącznik rur ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kształt: | Równe, okrągłe |
| Połączenie: | Spawalniczy |
Odlewy łączników sztucznych z klasy 150-2500 łączników rurowych ze stali nierdzewnej
| Standardowy:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
| Powierzchnia: | Wyżarzane i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Włókna z stali nierdzewnej wytrzymały stopu Ti stop R50400/GR.2 Harmonogram 40 Titanium Tee Butt Weld T-formy
| Wykończenie powierzchni: | Ogrzewana, piaszczysta |
|---|---|
| Standardowy: | A403-316L |
| Normy: | ASME B16.9, MSS SP-43 |
METAL Ceny fabryczne stali nierdzewnej 304 201 316 Rurociąg Kobieta Węzeł krzyżowy 4-drogowy krzyżowy NPT Bspt Bspp
| Gęstość: | 0,5-100 mm |
|---|---|
| opakowanie: | Drewniana obudowa |
| Połączenie: | Wyroby sztuczne |
ASTM AB564 C276 / NO10276 WN BL SO Kute stalowe kołnierze 1 / 2-60 cali
| rozmiar: | 1 / 2-60 cala |
|---|---|
| materiał: | ASTM AB564 |
| standardowe: | ASME B16.5 |
Łącznik rurowy ze stali nierdzewnej ASTM A403 / A403M WP316 Kolano o długim promieniu 4
| Materiał: | Stal nierdzewna, SS316L, stal nierdzewna (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| Kształt: | Żądanie klienta |
| Połączenie: | spawane doczołowo |
Zgrzewanie doczołowe 3000lbs Złączki rurowe Sockolet Weldolet Threadolet
| Nazwa produktu: | Zgrzewanie doczołowe 3000lbs złączki rurowe wtykowe weldolet threadolet |
|---|---|
| Standard: | ANSI, JIS, DIN, UNI, ASME, GOST, BS, API |
| Rozmiar: | 1/8"-4" |

