Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ forged fittings and flanges ] mecz 3201 produkty.
DKV Food Grade Polish Standard ISO Producent rur ze stali nierdzewnej 304 316 Bezszwowa rura Ss do armatury wodnej
| Nazwa produktu: | 2507 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Bezszwowa rura ze stali węglowej |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Kolanko ze stali nierdzewnej 90 stopni DN6 - DN100 3000LB ASME B16.11
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kolanko ze stali nierdzewnej 90 stopni DN6 - DN100 3000LB ASME B16.11 |
| standardowe: | JAK JA |
Konfigurowalna koszulka ze stopu niklu 28 B666prosta
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Trójnik sanitarny SS304 SS316L ze stali nierdzewnej spawany doczołowo
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Metalowa uszczelka spiralna z uszczelką Płaski pierścień 6''WP304 ASME B16.9
| Nazwa produktu: | Płaska uszczelka metalowa spiralnie zwijana 6''WP304 ASME B16.9 |
|---|---|
| Kolor: | Dowolny kolor |
| Certyfikat: | SGS |
1/2 '' Metalowa uszczelka spiralna z uszczelką Płaski pierścień ASTM A403 WP347 ASME B16.9
| Nazwa produktu: | 1/2 '' Metalowa uszczelka spiralna z uszczelką Płaski pierścień ASTM A403 WP347 ASME B16.9 |
|---|---|
| Kolor: | Dowolny kolor |
| Certyfikat: | SGS / BV / ABS / LR / TUV / DNV / BIS / API / PED |
DN25 1/8 '' - 6 '' ASTM A234WPB ASME B16.9 / 16.28 sprzęgło ze stali węglowej
| Nazwa produktu: | dn25 Stal węglowa 1/8 '' - 6 '' ASTM A234WPB ASME B16.9 / 16.28 Sprzęgło |
|---|---|
| materiał: | Stal węglowa |
| standardowe: | JAK JA |
Metalowe łączniki rurowe C70600 EN10992-1 TYPE36 Łącznik kołowy końcówka kołnierza CUNI 9010
| Standardowy: | ASME B16.9, MSS SP-43 |
|---|---|
| Kończy się: | Fazowany, gładki |
| Port: | Szanghaj, Tiencin, Qingdao |
Krótki promień kolanka 1” 90° ASME B16.9 BW WROUGHT-S ASTM A 234 GR. WPB GA-E-60112
| Aplikacja: | Podłącz rury, rurociągi naftowe, żywność, przemysł, ogień |
|---|---|
| Kod głowy: | okrągły, kwadratowy, sześciokątny; |
| Uszczelka: | wewnętrzna torba foliowa, plastikowa torba + karton, skrzynka ze sklejki lub paleta, zgodnie z życze |
Metal 1" DN25 Weldolets w stali nierdzewnej węglowej odpornej na korozję dla przemysłu morskiego
| Klasa materiału: | ASTM A694 F42 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Ocynkowane jest dostępne |
| Nitka: | NPS |

