Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ forged fittings and flanges ] mecz 3201 produkty.
Poszewki na poduszki Przewody rurowe Duża stal węglowa Kuta dekoracja ze stali nierdzewnej Ślepe łączniki rurowe Kołnierz
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| ROZMIAR: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
OEM Niska cena Kute w wysokiej temperaturze kołnierze ze stali nierdzewnej 304/316
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
AISI 316 / 316L Kuty kołnierz zaślepiający Kołnierz zaślepiający ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stali stopowej |
|---|---|
| Kształt: | Żądanie klienta |
| Połączenie: | spawane doczołowo |
300 Stal nierdzewna A182 F316L 1 39 39 Ślepe płaszcze RF kuwane dla rynku amerykańskiego
| Cechy: | żrący, kwasowy |
|---|---|
| Pochodzenie: | Chiny |
| Norma materiałowa: | GB|ASTM|AISI|ASME|DIN|BS|EN|JIS |
Łeb sześciokątny ze stali nierdzewnej 12 * 150 mm 316L Kołek gwintowany i nakrętki Kute kształtki rurowe
| Nazwa produktu: | Łeb sześciokątny ze stali nierdzewnej 12 * 150 mm 316L Kołek gwintowany i nakrętki |
|---|---|
| standardowe: | ANSI |
| aplikacji: | Ropa naftowa, chemia, budownictwo itp |
Zaślepione okulary Sch5s DN15 ANSI B16.9 Kołnierze do spawania
| Standard: | ASME B16.9 |
|---|---|
| rozmiar: | DN15-DN600 |
| kolor: | Srebro |
Standardowe kucie ze stali węglowej Łączniki doczołowe krzyżowe w czterech kierunkach Łączniki rurowe
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| typy:: | Bezszwowy |
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
Kołnierze ze stali nierdzewnej 304 PN10 / 16 Kołnierz spawany ASTM Kute gwintowane łączniki rur drenażowych Kołnierz
| Standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna |
| Powierzchnia: | Wyżarzane i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
Kolanko do spawania doczołowego ze stali węglowej
| standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Wniosek: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
5-calowy pełnowymiarowy kołnierz sanitarny ze stali nierdzewnej 304 316L ASTM kuty gwintowany kołnierz do rur odpływowych
| standard:: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura strukturalna |
| Powierzchnia: | Wyżarzone i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |

