Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ copper nickel alloy pipe ] mecz 1884 produkty.
ANSI ASME B16.5 Flanka klasa 150 DN300 Flanki stalowe kuwane
| Nazwa: | kołnierze ze stali kutej |
|---|---|
| Ciśnienie: | Klasa 900 |
| Opakowanie: | drewniana skrzynia lub palety |
Metalowe fabryki wysokiej jakości stal nierdzewna 304 316 Wylotowanie tyłkowe Reduktor ekscentryczny Stal nierdzewna przemysłowa
| Średnica zewnętrzna: | 6-813 mm |
|---|---|
| Powierzchnia: | Morror / satyn |
| Kończy się: | Zwykły koniec, ścięty koniec, gwintowany koniec |
Metalowy ASTM Weldolet 1/2" 6000LB MSS SP-97 Olet Forged Fittings A182 F316L F11
| Features: | High Pressure, Corrosion Resistance, Durable, Easy to Install, Precise Dimensions |
|---|---|
| Manufacturing Process: | Push, Press, Forge, Cast, etc |
| wyposażenie: | 3/4/5 Oś Centrum obróbki |
150 # ANSI B16.5 Monel400 Inconel600 WN DN10 PN16 Weld Neck Flange 12 cali dla przemysłu stoczniowego
| Nazwa produktu: | Kołnierz TOBO WN |
|---|---|
| materiał: | 20MnG, 25MnG, 15CrMo, 1Cr5Mo, 16Mn, 12Cr1MoV, F11, F22,10CrMo910 |
| rozmiar: | ANSI 1/2 "-120" |
F304 Podwyższona powierzchnia czołowa DN450 ANSI B16,5 SS Kuty kołnierz zaślepiający
| Materiał: | A182 F11 A182 F22 A182 F5 A182 F5a |
|---|---|
| Rodzaj spawania: | Bezszwowe, spawane spiralnie |
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
ANSI B16.5, 1/2"-12" rozmiarów, dla 150# do 2500# zastosowań ciśnieniowych - bezpośrednia dostawa fabryczna
| Nazwa: | kołnierze ze stali kutej |
|---|---|
| Zakres temperatury: | -20°F do 1000°F |
| Standardowy kołnierz: | GB.DIN.ANSI.ASME.JIS.EN.GOST.SABS |
Super dupleks ze stali nierdzewnej 4' x 3' 150LB Sch40 ASTM A182 F53 Flance Ole - Idealny do stosowania w ekstremalnie korozyjnych warunkach itp.
| Nazwa: | kołnierze ze stali kutej |
|---|---|
| Zakres temperatury: | -20°F do 1000°F |
| Standardowy kołnierz: | GB.DIN.ANSI.ASME.JIS.EN.GOST.SABS |
Płaszcze ze stali nierdzewnej o długości 6' 150LB Sch50 Forged Steel Flanges Olet ASTM A182 F53
| Name: | Forged Steel Flanges |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 6-813 mm |
| Pressure: | High Pressure |
Włókna szyi z stali nierdzewnej 4' 150LB Sch50 Eld Ole ASTM A182 F53
| Nazwa: | kołnierze ze stali kutej |
|---|---|
| Outer Diameter: | 6-813mm |
| Ciśnienie: | Wysokie ciśnienie |
DN 20 SCH 40 Klasy 150 Flanki stalowe kuwane ANSI B16.5 Flanka z nitkami
| Name: | Forged Steel Flanges |
|---|---|
| Outer Diameter: | 6-813mm |
| Pressure: | High Pressure |

