Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ butt weld fittings ] mecz 4053 produkty.
DN150 6 "nasadowy kołnierz spawany 600 # ASTM A312 UNS S30815 Sch5s - Schxxs
| Nazwa produktu: | Kołnierz do spawania z gniazdem |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | SW FLANGE |
| rozmiar: | 6 '' |
Kołnierze spawalnicze Super Duplex 1 cal Materiał ze stali nierdzewnej Wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | kołnierz |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szyjka do spawania |
| Rozmiar: | 1 cal |
Profesjonalne kute kołnierze stalowe Szyjka spawalnicza do urządzeń obróbczych
| Nazwa produktu: | Kołnierz |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | SZYJA SPAWALNICZA |
| rozmiar: | 1" |
1/2 "Rozmiar Odkuwki Kołnierze i kształtki Klasa 150 Ciśnienie ASTM A312 UNS S30815
| Nazwa produktu: | kołnierz |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szyjka do spawania |
| Rozmiar: | 1/2" |
Sch5s - Kołnierze ze stali kutej Schxxs 3/4 "Szyjka spawalnicza dla przemysłu naftowego
| Nazwa produktu: | Kołnierz |
|---|---|
| typu: | SZYJA SPAWALNICZA |
| rozmiar: | 3/4" |
Wymiary kołnierza spawanego szyjki 300 Kute kołnierze stalowe B16.5, B16.47A, B16.47B
| maASTM B564 UNS N08367 Szyjka spawalnicza flangeterialType 01, PN10 WN, SO, Bind, SW, A182 F53 Alloy: | UNS N08810 Kołnierz ze stali stopowej B16.5 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | FUTERAŁ Z DREWNA |
| Czas dostawy: | 10 dni |
DN100 4-calowe kołnierze rurowe ze stali nierdzewnej Rf 600 # Spoina gniazdowa A182 Klasa materiałowa
| Nazwa produktu: | Kołnierz do spawania z gniazdem |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | SW FLANGE |
| rozmiar: | 4 " |
Kołnierz do spawania na szyję Slip On WN Kołnierze SO Stop 400, Inconel 625 / UNS N06625 / 2.4856
| materiał: | Kołnierz do spawania na szyję Slip On WN SO Kołnierze Alloy400, Inconel 625 / UNS N06625 / 2.4856 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | FUTERAŁ Z DREWNA |
| Czas dostawy: | 10 dni |
Ale renowacja kształtek spawalniczych / Tee / Lap Joint Stub End 12 cali DIN 1.4301 1.4401
| rozmiar: | 1/2 '' ~ 48 '' (Seamless); 16 '' ~ 72 '' (Spawane) |
|---|---|
| Grubość ścianki: | Sch5 ~ Sch160XXS |
| Czas dostawy:: | 30dni |
Wysokiej jakości płaszcze rosyjskiego standardu Gost 12821-80 Pn6 płaszcze podłogowe płaszcze spawalnicze płaszcze szyjne
| Material: | Carbon Steel |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Connection: | Welding |

