Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ butt weld fittings ] mecz 4053 produkty.
Wyroby z stali nierdzewnej Ss304/316
| Features: | Corrosion resistant, durable, easy to install |
|---|---|
| Standards: | ASME B16.11, ASTM A182 |
| Package Quantity: | 1 |
Powierzchnia do wystrzału piasku, tyłek, spawany łokieć ze stali nierdzewnej, 180 stopni, długości promienia, łokieć SS
| Szczegóły pakowania: | Drewniane skrzynki |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T |
304 304l 316 316l Złączki do rur ze stali nierdzewnej Tee Butt Weld
| Szczegóły pakowania: | PŁYTA Z DREWNA LUB PALETA |
|---|---|
| Czas dostawy: | 10-100 dni w zależności od ilości |
| Możliwość Supply: | 3.0000 sztuk miesięcznie |
Kolanko spawalnicze ze stali nierdzewnej WP304 / 304L Kolanko 45 stopni ze stali nierdzewnej
| materiał: | WP304 / 304L |
|---|---|
| rozmiar: | 1-60 cal |
| DN: | 15-1200 |
Stainless Steel Butt Weld Flange Full Face Flange Gasket 316 4'' PN50 Figure 8 Spectacle Blind Flange ASTM ANSI B16.9
| Standard: | ASME B16.9 |
|---|---|
| rozmiar: | DN15-DN600 |
| kolor: | Srebro |
ASME B16.9 815 UNS32750 2 4 6 8-calowy bezszwowy łącznik rurowy ze stali nierdzewnej do spawania doczołowego
| Materiał: | dwustronna stal nierdzewna |
|---|---|
| Kształt: | Równe, zmniejszające, żądanie klienta |
| Połączenie: | Spawalniczy |
Stop tytanu ASTM Ti-2Al-2.5Zr Długi promień 4 '' Kolanko 90 stopni Łącznik rurowy PE / BE Tee
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
ASTM A234 WP11 Weldolet Zgrzewane doczołowo Olets Gwintowane tulejki wylotowe do połączeń rurowych
| materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Powierzchnia: | Wyżarzane i marynowane, jasne wyżarzanie, polerowane |
| Grubość: | 0,5-100 mm |
Trwałe silnikowe połączenie ASME B16.11 1/2"-4"
| Powierzchnia: | malowanie na czarno, olej nierdzewny, |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 6-813 mm |
| technologii: | Podrobiony, |
Stop tytanu ASTM Ti-2Al-2,5Zr Długi promień 12-calowy redukcyjny łącznik rurowy PE / BE Tee
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |

