Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ api steel pipe ] mecz 4471 produkty.
Stop 31 (N08031) Stop na bazie niklu dla przemysłu chemicznego i petrochemicznego oraz inżynierii środowiska
| Materiał: | Stop 31 (N08031) |
|---|---|
| Rodzaj spawania: | Bezszwowe, spawane spiralnie |
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
C70600 CuNi90/10 Złączki miedziano-niklowe Weldolet Sockolet Threadolet Złączki kute
| Standard: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| materiał: | Stali stopowej |
| Typ: | Weldolet |
90 stopni Łokieć Soket spawany wykute wysokiego ciśnienia węża łączniki dostawca
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kształt: | Okrągłe |
| Połączenie: | Spawanie gniazdowe |
TOBO Włókno do spawania z gniazdkiem Forged thread tee ASME B16.11 Mss Sp-79 Forged Socket Weld Elbow
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Connection: | Socket Welding |
Złączki do spawania ze stali nierdzewnej Krótkie końcówki UNS S31803 UNS S32750 UNS S32760
| rozmiar: | 1-48 cali / DN15-DN1200 |
|---|---|
| standardowe: | DIN, EN, ASTM, BS, JIS, GB itp |
| Grubość: | SCH: 5s, 10s, 40s, 80s, 10, 20, 40, STD, 60, 80, XS, 100, 120, 140, 160, XXS i NS dostępne z NACE MR |
Nikiel miedziany 70/30 UNS C71500 CuNi 70/30 Lr / Sr 45/90 stopni Kolanko 6 ”4 MM 4,5 MM 10 barów
| materiał: | Nikiel miedzi 70/30 UNS C71500 CuNi 70/30 Cupro Nickel 70/30 |
|---|---|
| Standard:: | ANSI / ASTM B16.9 / B16.11 |
| Proces produkcji: | Push, Press, Forge, Cast, itp. |
ASTM A479 316TI / ASTM A182 F316Ti UNS S31635 90-stopniowy reduktor łokciowy trójnik 10 ”Sch 80
| Materia∏u: | ASTM A479 316TI / ASTM A182 F316Ti UNS S3163 |
|---|---|
| standardowe: | ASME B16.9 |
| Grubość: | sch5s-schxxs |
ASTM A403 Stal nierdzewna 316L Końcówki DN250PN16 EN1092-1 Typ 35 BW
| Standard: | ASTM A403 316L |
|---|---|
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | białe srebro |
| Średnica zewnętrzna: | 1/2 "-- 48" |
Bezszwowe końcówki ze stali nierdzewnej ANSI B16.9 AISI 304 Materiał 12 ”Harmonogram 40 S
| Standard: | AISI 304 |
|---|---|
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | białe srebro |
| Średnica zewnętrzna: | 1/2 "-- 48" |
2 każdy Stub End w Aisi 403-316L końcówki ze stali węglowej DN200 PN10 zgodnie z EN1092 / 1 Typ 35 BW
| Standard: | ASTM A403 316L |
|---|---|
| kolor: | białe srebro |
| Średnica zewnętrzna: | 1/2 "-- 48" |

