Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ api steel pipe ] mecz 4471 produkty.
Bezszwowe kolano o dużym promieniu Kolanko 90 stopni ASME-B16.9 ASTM A403 klasa WPS31254
| Kształt: | Równy |
|---|---|
| Nazwa: | Kolanko 90 stopni |
| Rodzaj: | Łokieć |
Kołnierz szyjkowy do spawania, FFFE, BE, 8", S-10S, CL150, ASME-B16.5, ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 31254 USD)
| Nacisk: | Klasa 150,150 #-2500 #, 5K-30K |
|---|---|
| Logo: | Dostosowane logo |
| Materiał: | Stop 31 |
Kołnierz SO, FFFE, BE, 8", S-10S, CL150, ASME-B16.5, ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 31254 USD)
| Nacisk: | Klasa 150,150 #-2500 #, 5K-30K |
|---|---|
| Logo: | Dostosowane logo |
| Materiał: | Stop 31 |
Kołnierz SO, FFFE, BE, 8", S-10S, CL150, ASME-B16.5, ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 31254 USD)
| Nacisk: | Klasa 150,150 #-2500 #, 5K-30K |
|---|---|
| Logo: | Dostosowane logo |
| Materiał: | Stop 31 |
Kołnierz SO, FFFE, BE, 6", S-10S, CL300, ASME-B16.5, ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 31254)
| Nacisk: | Klasa 150,150 #-2500 #, 5K-30K |
|---|---|
| Logo: | Dostosowane logo |
| Port: | Port w Szanghaju |
6 ”90 ° LR SCH 20 SEAMLESS BUTT WELD Kolanko ASTM A 403 WP316L
| Nazwa: | Łączniki rur ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | ASME, ANSI, JIS, DIN |
| Aplikacja: | Ropa naftowa, chemia, maszyny, energia elektryczna, przemysł stoczniowy, papierniczy, budownictwo it |
Kute kołnierze stalowe Rozmiar 1/2 cala - 48 cali i 150 # Do 2500 #
| rozmiar: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| Materiał Grrade: | A105 Stal Cabon |
| standardowe: | ASME B16.5 |
ASTM AB564 150 # -2500 # Kute kołnierze stalowe Monel Stop 400 / NO4400, K500 / NO5 Rozmiar 1-60 cali
| rozmiar: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| DN: | 15-1500 |
| typu: | Kołnierz stalowy Hastelloy |
A105 Materiał ze stali węglowej Kute stalowe kołnierze 150 # -2500 # Rozmiar 1-60 cali
| rozmiar: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| DN: | 15-1500 |
| materiał: | A105 Stal Cabon |
ASME B16.5 Klasa 150 Spawane kołnierze ze stali węglowej Rozmiar 1-60 cal, maksymalna średnica 1M
| rozmiar: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| materiał: | A105 Stal Cabon |
| DN: | 15-1500 |

