Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ api steel pipe ] mecz 4471 produkty.
CF8 Cf8m sanitarny ze stali nierdzewnej 304 316 trójdrożny łącznik rurowy Tri Clamp Tee
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Sanitarna stal nierdzewna SS304 SS316L DN25 Spawanie równe trójniki Złączki rurowe Polerowane 3-drożne trójniki zaciskowe
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
EN1092-1ASME B16.5 stal nierdzewna dupleks kołnierz ze stali stopowej PL SO WN LWN
| Standardowe lub niestandardowe: | Standard |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, stal węglowa, stal stopowa |
| Rozmiar: | Dostosuj, 1/2 "- 120" |
ASTM A234 ASME B16.9 Bezszwedzony / spawany 90 stopni LR Węglowy Stal Łokieć Reducer Tee
| Standardowy: | DIN, ANSI, ISO, GB, JIS |
|---|---|
| Materiał: | Stal węglowa |
| Średnica zewnętrzna: | 6-813 mm |
Uns C71500 CuNi 7030 ASME Sb466 Rura miedziano-niklowa
| Standard: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| materiał: | Stali stopowej |
| Typ: | Okrągła rura |
Zastosowane CuNi 90/10 miedzianiko-niklowe rury bezszwodowe
| Standard: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| Materiał: | Stali stopowych |
| Rodzaj: | Okrągła rura |
CuNi 90/10 Miedź Nikel Okrągły Sch80 Bezszwowa Rurka / Rurka
| Standard: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| Materiał: | Stali stopowych |
| Rodzaj: | Okrągła rura |
CuNi 90/10 C71500 ASTM 6" Sch40 Bezszwowe Rury Miedziane
| Standard: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| Materiał: | Stali stopowych |
| rodzaj: | Okrągła rura |
TOBO niestandardowy CuNi 90/10 Miedź Nikel Okrągły Sch80 Bezszwodowa Rurka / Rurka
| Standard: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| Materiał: | Stali stopowych |
| Rodzaj: | Okrągła rura |
Wyposażenie hydrauliczne węzły hydrauliczne
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Technika: | Podrobiony |
| Kod głowy: | Okrągłe |

