Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ api seamless pipe ] mecz 2648 produkty.
Bezszwowa stalowa rura Api 5ct N80 12-calowa obudowa Sch40 i czarna rura Obudowa szybu naftowego
| Marka: | TOBO |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Szanghai Chiny |
| Kształt przekroju: | okrągły |
Rura osłonowa ze stali nierdzewnej API Standardowe rury stalowe bez szwu Rura osłonowa
| Materiał: | Stal węglowa |
|---|---|
| Stop lub nie: | Niestopowe |
| Średnica zewnętrzna (okrągła): | 6 - 2500mm,10 - 820mm,0,25 - 400mm,13,7 - 610,6mm |
Odporność na korozję Super Duplex Rurociąg ze stali nierdzewnej 3 cali SCH40 UNS32760
| Nazwa produktu: | Rura ze stali nierdzewnej Super Duplex |
|---|---|
| WT: | sch40 |
| Standardowy: | API, API 5DP |
Poduszka Trójnik Złączki spawalnicze ze stali stopowej 1 "DN25 Złączki rurowe STD ANSI B16.5 A182 F11
| materiał: | Stal stopowa |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Połączenia: | Do spawania |
ANSI / ASME B16.9 Złączki rurowe przemysłowe Przyłącze spawalnicze Trójnik
| materiał: | Stal stopowa |
|---|---|
| Połączenia: | Do spawania |
| Technika: | STD |
Zaślepki do rur ze stali nierdzewnej Bezszwowe Sch40s Astm A403 Wp304 / 304L
| Klasa materiału: | UNS S32750 |
|---|---|
| Rozmiar: | 1-48 cali |
| Standard: | ASME B16.9, ASME B16.11 |
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej bez szwu WP 321 321H ASTM / ASME
| Klasa materiału: | UNS S32750 |
|---|---|
| Rozmiar: | 1-48 cali |
| Standard: | ASME B16.9, ASME B16.11 |
API Węglowe i stalowe rury Hydrostatyczne badania ultradźwiękowe promieniowania rentgenowskiego SCH 10 - SCH XXS Okrągła sekcja Kształt T/T Termin płatności
| Technika: | Ciągnione na zimno |
|---|---|
| Testowanie: | Test hydrostatyczny, test ultradźwiękowy, test rentgenowski |
| Gęstość: | 2,5 - 80 mm |
Metalowy łokieć ze stali nierdzewnej 90 stopni 4" S-40 ASME B16.9 A403 Stopień WP304L Długi promień Łokieć bez szwu
| Szczegóły pakowania: | w plastikowych torebkach, a następnie w paczkach |
|---|---|
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T lub Western Union lub LC |
Koncentryczny reduktor doczołowy Złączki rurowe spawane A234WP12, A234WP11, A234WP22, A234WP5
| Gatunek materiału: | A234WP12, A234WP11, A234WP22, A234WP5, A420WPL6, A420WPL3 |
|---|---|
| standardowe: | ASTM A269, ASTM A511, JIS349, DIN17456, ASTM A789, ASTM A790, DIN17456, DIN17458, EN10216-5, JIS3459 |
| rozmiar: | 1-96 cala DN1-2400mm |

