Wszystkie produkty
-
Złączki do spawania doczołowego
-
Łokieć ze stali nierdzewnej
-
Trójnik ze stali nierdzewnej
-
Reduktor ze stali nierdzewnej
-
Zaślepka do rur ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stali nierdzewnej Duplex
-
Końcówki ze stali nierdzewnej
-
Kształtki rurowe kute
-
Kute stalowe kołnierze
-
Rura ze stali węglowej API
-
Rura ze stali nierdzewnej bez szwu
-
Rura spawana ze stali nierdzewnej
-
Rura ze stopu niklu
-
Hastelloy Pipe
-
Rura z niklu miedzianego
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
Pręty ze stali nierdzewnej
-
Uszczelka spiralna
-
Arkusz akrylowy lany
-
Brazylia --- AimeeW najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę. -
Tajlandia --- Dave MulroyASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem. -
USA --- AlfaroASTM A182 F55 Super Duplex Flange, Dobra jakość, to nam się podoba! I czas dostawy również bardzo profesjonalny.
słowa kluczowe [ api seamless pipe ] mecz 2648 produkty.
Wtyczka głowica kwadratowa z mosiądzu THD DN6-100 1/8" -4"
| Marerial: | Mosiądz |
|---|---|
| Kolor: | Złoto |
| Rodzaj: | Bezszwowe lub spawane |
Spawana doczołowo F53 Sch10 Ansi Duplex Steel Koncentryczny reduktor
| Materiał: | Dupleks 2507 |
|---|---|
| Kształt: | Zmniejszenie, życzenie klienta |
| Połączenie: | spawalniczy |
WP403 A304 Spoina czołowa STD ANSI B16.5 Koncentryczny reduktor
| Materiał: | stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kształt: | Zmniejszenie, życzenie klienta |
| Połączenie: | spawalniczy |
Stal nierdzewna 304 wysokociśnieniowa kuta męska złączka trójnikowa 3/8 ''NPT F-M-F Instrument T Connector
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Outer Diameter:: | 6" |
ASME B16.11 ASTM A182 316 2000LB Gwintowany trójnik redukcyjny ze stali nierdzewnej równy trójnik 40nb sch10 ze stali nierdzewnej 316 316 trójnik
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Stal nierdzewna 304 316L równa redukcja 3-kierunkowa ~ 6-drożna próżnia krzyżowa ISO-K ISO-F ISO kołnierz w połowie pełny smoczek Tee
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Stal nierdzewna 304 316L równa redukcja 3-kierunkowa ~ 6-drożna próżnia krzyżowa ISO-K ISO-F ISO w połowie pełna trójnik sutkowy
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
Trójnik typu Swagelok z tulejkami ze stali nierdzewnej, podwójny, równy, trójnik 1/2 cala, kompresja średnicy zewnętrznej rury
| Nazwa produktu: | 2205 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik |
| Średnica zewnętrzna:: | 6" |
ANSI DIN EN BS JIS ISO Kołnierz spawany ze stali kutej do rurociągu naftowego
| Nazwa produktu: | Kołnierz spawany ze stali kutej |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Wsuwane, zgrzewane, ślepe, gwintowane |
| Rozmiar: | DN10-DN20 |
Metalowe końcówki z stali nierdzewnej MSS SP-43 A403 Inch ASME B16.9
| Ciśnienie: | 150LB-2500LB |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rura gazowa |
| Średnica: | 22MM-820MM |

